DRIVERS

Sık Sorulan Sorular

Yat organizasyonlarının içinde neler var?

Yüzme Turları, Boğaz Turları, İş Yemekleri, Doğum Günü ,Evlilik Teklifi,Parti Organizasyonları,Adalar Turu,Şirket Motivasyon Yemekleri,Kulüp ve Otel Alış ve Bırakılış Hizmetleri ,Lazer Gösterileri,Dansöz,Fasıl Grubu,Kahvaltı ,Kokteyl

Araç Kiralarken Senet İmzalıyor Muyum?

Drivers'den araç kiralaması yaparken herhangi bir senet imzalamıyorsunuz, sadece prosedür gereği kredi kartınıza araç segmentine göre provizyon işlemi uygulanıyor.

Araç Kiralarken Provizyon İşlemi Neden Yapılır?

Provizyon işlemleri araç kiralama esnasında uygulanan prosedürler arasındadır. Kiralama esnasında arkanızdan gelebilecek herhangi bir trafik cezası , köprü geçişleri , otoban kullanımları veya diger ek ücretleri koruma altına almak için uygulanır. Provizyon iptalleri araç iade gününüzün ertesi günü bankaya faks çekilerek , 2 ila 15 iş günü içerisinde iptali sağlanıyor.

Kiraladığım Aracı Adresimde Teslim Alabilir Miyim?

Kiraladığınız aracı adres teslim seçeneği ile adresinizde teslim alabilirsiniz. Adres teslim ücretleri talep ettiğiniz yerin yakınlık/uzaklık derecesine göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için DRIVER' ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Kiralık Araç Kaza Yaptı Ne yapmalıyım?

Kaza durumunda paniklemeden, çift taraflı kazalarda kaza tespit tutanağı veya kaza tek taraflı ise polis, jandarma tutanağı gereklidir. Araçlarınızı teslim alırken kaskosunun durumu hakkında detaylı bilgi alınız.

Rezervasyon Değişikliği Yapabilir Miyim?

Rezervasyon tarihinizden önce planlarınızda değişik olursa , çağrı merkezini arayabilir veya Canlı Destek üzerinden anında iletişim kurabilirsiniz. Rezervasyon değişikliği için talebinizi iletirken lütfen rezervasyon kodunuzu veya isim soyisim irtibat numaranızı bildiriniz.

Kiralık Araçları Ofisinizde Görebilir Miyim?

Kiralık araç marka/model bulunduğunuz şehirdeki ofisimize uğrayarak görebilirsiniz. Dilerseniz aracı incelerken ofisimizden rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yat kiralama nasıl yapabilirim?

Sitemiz üzerinden ister watsapp ister telefon ile ulaşıp hangi gün,tarih ve saat dilimini istiyorsanız söylemeniz yeterli sonrası istanbul'un eşsiz boğaz keyfini çıkarmak olacaktır.

Arayın Whatsapp